506 648 205
Aktualności
OASE - Witamy przyjaciół wodnych ogrodów
Firma OASE Living Water zaprasza Państwa do wspólnej, tajemniczej i pełnej odkryć podróży przez niezwykły wodny świat. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujecie: innowacyjne technologie, wysokiej jakości produkty, bezpieczeństwo i długi okres ...

Terminy realizacji zamówień

Realizacja zamówienia/ Dostawa:

1. Wszystkie produkty znajdujące się na magazynie są wysyłane w ciągu 24h.

2. Termin otrzymania towaru zależy od jego dostępności na polskim magazynie, kompletowania zamówienia, formy płatności, przygotowania paczki. Standardowo jest to okres do 7 dni roboczych.

3.  Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o anulowaniu zamówienia.

4. Jeśli Klient dokonał zapłaty za niedostępny towar - Sklep zwróci Klientowi należność za towar, w ciągu 14 dni kalendarzowych od anulowania zamówienia.

5. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.oczka-wodne.com dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Patron Service. Opłata za przesyłkę zależy od formy płatności.

6. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, obejmującej ograniczoną liczbę towaru, zamówienia realizowane są według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania zapasów. Sposoby płatności Płatność za towar jest przyjmowana: - przed dostawą towaru poprzez przelew bankowy i przelew online/kartą na rachunek  - po dostarczeniu towaru gotówką po wyborze opcji za pobraniem.

 

Wirtua Garden
Oczka wodne
Oase
Plecamy: Oase, Oczka wodne